Нова туш True Ultra Volume з унікальним комплектом SmartFiber.

Нова туш True Ultra Volume з унікальним комплектом SmartFiber

Офіційна реєстрація в Ейвон Україна

Знайомтеся з True Ultra Volume Mascara, новінкой Avon зі SmartFiber Complex, який створює миттєво повніші і природні вії. Він поєднує в собі формулу великого обсягу волокна, глибокий чорний колір і унікальну мигдалевидну кисть, призначену для збільшення, множення і максимізації кожного окремого вія для миттєвого обсягу від кореня до кінчика.

Нова туш Avon забезпечує миттєві розкішні шари обсягу під будь-яким кутом завдяки унікальному SmartFiber Complex, технології, яка поєднує в собі волокна різних форм і розмірів, ретельно відібраних і комбінованих, щоб повністю покрити кожну вію. Ця інноваційна формула збільшує щільність вій на 100% і миттєво заповнює проміжки, посилюючи вії від кореня до кінчика.

Щітка мигдалеподібної форми слід природної кривої очі, досягаючи навіть найменших вій і миттєво піднімаючи їх для створення обсягу без згустку, плями або лущення. Продукт також є водостійким, гіпоалергенним і підходить для чутливих очей.

«Обсяг — це бажання номер один у всьому світі, коли споживачі шукають туш для вій. Ми дуже пишаємося тим, що ми відразу ж запускаємо продукт, який забезпечує три різних переваги, що миттєво гарантує ефективний обсяг. Формула Avon True включає в себе найвищий рівень нарощування обсягу за весь час розробки туші для вій », — говорить Глен Андерсон, виконавчий директор і провідний фахівець з розробки продуктів для кольорової категорії в Avon Innovation Center