Ейвон Україна каталог

Онлайн каталог AVON 9 2018 на цій сторінці призначений для ознайомлення з діючими пропозиціями. Для того, що б зробити замовлення Вам необхідно зареєструватися в AVON Україна.

Мобільний каталог AVON можна відкрити за допомогою програми для iPhone і Android. Завантаж додатки і новий каталог буде завжди в твоєму смартфоні.

Мобильный каталог Эйвон для айфонаМобильный каталог Эйвона для смартфона на Андроид

Каталог Ейвон 9 2018Подивитися Ейвон каталог онлайн ви зможете клікнувши на зображення каталогу

Скачати каталог 9 2018 zip

Каталог Ейвон Україна — це каталог, який діє в більшісті районів України.

Зараз це каталог Ейвон 9 2018 

Каталог 9 почав діяти з 15 червня. У кожного району Ейвон Україна свій графік обробки замовлень, за умови доставки замовлень на Укрпошту. Замовлення на Нову пошту робляться поза графіком.

Відеопрезентація каталогу 8 Ейвон Україна

Дізнайтеся 5 причин, завдяки яким ваші Клієнти обов’язково відкриють каталог і зроблять замовлення.

Ви можете подивитися он-лайн відео пропозиції каталогу Ейвон 9 2018

Каталог Ейвон 9 2018

Ейвон каталог онлайн

Новий каталог AVON виходить кожні три тижні. Всього 17 каталогів на рік. Період в який діє кожного каталог називається кампанією. Таким чином в році 17 кампаній. Кожен каталог містить більше 200 сторінок інформації і чудових ілюстрацій. Реєстрація в AVON дозволить Вам самостійно робити замовлення за найвигіднішими цінами, отримувати подарунки та знижки.

У каталозі Ви знайдете:

  • інформацію про новинки AVON
  • інформацію про спеціальні цінові пропозиції поточної кампанії
  • продукти, призначені для догляду за обличчям і тілом
  • декоративну косметику
  • парфумерну продукцію
  • засоби для догляду за волоссям
  • біжутерію та аксесуари
  • рекомендації щодо застосування косметики

Каталог Ейвон онлайн

Каталог Ейвон онлайн — це найзручніший каталог для Представника Ейвон, він має функції пошуку по назвах косметичної продукції та іншої продукції, представленої в каталозі, пошук за кодами товару, за видами косметики (наприклад «шампуні», «помада»)

Каталог Ейвон онлайн - панель навігації

Каталог Ейвон онлайн — панель навігації

Також наш онлайн каталог має зручну онлайн навігацію по сторінках, ви можете вказати необхідний вам номер сторінки каталогу або скористатися двома видами прокрутки сторінок. Каталог Ейвон онлайн має можливість збільшення зображення продукції для детального перегляду. Щоб відкрити каталог Ейвон онлайн, клікніть на зображення чинного каталогу у верхній правій частині страіци. Новий каталог ви будете отримувати разом з замовленої продукцією. Кожен товар в каталозі має свій код, який ви вносите у форму замовлення, або в СМС-повідомлення детальніше на сторінці Як робити замовлення Знижка на продукцію, за винятком першого замовлення, визначається сумою замовлення. Після реєстрації в Ейвон ви отримаєте докладну інструкцію по видах знижок на продукцію з каталогу AVON.

Каталог Ейвон не завжди був таким товстим і барвистим. Ось каталог 1896р.

Каталог Ейвон 1896р.Каталог Ейвон 1896 р.

Тоді ще не був прийнятий бренд AVON, компанія носила назву California Perfume Company — Каліфорнійська парфумерна компанія (скорочено CPC).

У каталозі 29 сторінок, жодної ілюстрації, тільки описи продукції і таблиці цін.

Каталог Ейвон доставлявся Представниками в кожні двері

Каталог Ейвон доставлявся Представниками в кожні двері

Каталог Ейвон — це магазин, який прибуває туди, де клієнт може зробити покупку в найкомфортніших для нього умовах. Каталог Ейвон означав, що жінкам вже не доводилося їздити або йти кілька миль пішки до найближчого універмагу або в аптеку, щоб купити косметику. Візит з Avon Lady з каталогом означав, що магазин прийде до них. Клієнтка зможе поспілкуватися з представником і отримати безкоштовну консультацію по красі і, що особливо важливо адресні рекомендації щодо її конкретних проблем. Це було нововведенням в той час.

Новорічний каталог Ейвон

Новорічний каталог ЕйвонРіздвяний каталог AVON

Так виглядав Новорічний каталог Ейвон випущений в 1948р

Ейвон реєстрація