Зробити замовлення Ейвон

Щоб зробити замовлення Ейвон необхідно: 1) увійдіть до свого особистого кабінету Ейвон за допомогою логіну (особистого рахункук) і паролю, які ви отримали на свій мобільний телефон; 2) перейдіть на вкладку Замовити; 3) заповніть форму замовлення; 4) відправьте замовлення в Ейвон; 5) переконатйтеся, що ваше замовлення отримано. Подробиці нижче.

Реєстрація в AVON дозволяє зробити замовлення самостійно:

Интернет-замовлення AVON

Перш ніж зробити замовлення, прочитайте цю сторінку до кінця!

Для того, що б зробити інтернет-замовлення, Вам потрібно зайти на свою сторінку в особистий кабінет. (Посилання Ви отримаєте в листі після реєстрації). Якщо не отримали, посилання на сторінку Представника Ейвон, вхід в особистий кабінет — внизу цієї сторінки.

В горизонтальному меню оберіть:  Замовити
Далі: Розпочати нове замовлення

Як зробити замовлення Ейвон

Відкриється сторінка замовлення з декількома вкладками, які відображають чотири кроки відправки замовлення .  Ви можете пройти ці кроки послідовно, або вибрати крок, який вам потрібен.

Замовити косметику AVON

Ви можете подивитися каталог AVON онлайн, відфільтрувати продукцію за категоріями, подивитися спеціальні пропозиції і т.п. або відразу зробити замовлення за допомогою такої форми:

Як робити замовлення за каталогом AVON

Після внесення кодів і кількості товарів у відповідні віконця, за допомогою кнопки Продовжити, уважно читаючи підказки, Ви послідовно робите кроки, відкриваючи  наступны сторінки замовлення. Починаючи з другого замовлення на останньому кроці можна додати одержувача Вашого замовлення, якщо Ви не маєте можливості отримати його особисто. Перше замовлення можна отримати тільки особисто.

Замовлення буде відправлено тільки тоді, коли ви побачите на екрані монітора таке повідомлення:

Зробити замовлення Ейвон

Відеоінструкція по створенню і відправці Інтернет-замовлення

Скачать/открыть инструкцию в pdf

При отриманні замовлень, необхідно мати при собі паспорт.

Замовити Ейвон з мобільного телефону, смартфона

Як розмістити замовлення Ейвон з мобільного телефону або смартфона. Інструкція для Представника.
Ви в дорозі або на роботі, далеко від комп’ютера — це не перешкода для замовлення. Розмістити замовлення Ейвон з мобільного легко і швидко. Насправді замовлення з мобільного не надто відрізняється від звичайного замовлення з комп’ютера. Інтерфейс інтуїтивно зрозумілий. Про всяк випадок ось вам: Інструкція як розмістити замовлення з мобільного телефону Завантажити pdf

……………………………………………………………………….

СМС — замовлення AVON

Інший спосіб замовити продукцію AVON — відправити СМС із замовленням з мобільного телефону.

Для цього потрібно просто перерахувати необхідну продукцію, дотримуючись послідовність код — кількість і відправити СМС на номер 4111.

ZE або ZR (літери, що позначають тип замовлення: Замовлення Експрес або Замовлення Регулярне) пробіл 14 (номер Кампанії) пробіл 123456 (особовий рахунок) пробіл 8 (кількість клієнтів) пробіл 78901 (код товару) пробіл 12 (кількість) пробіл 12345 (код товару) пробіл 1 (кількість) пробіл …

Приклад повідомлення:

ZR 15 123456 8 78901 1 12345 3 67890 21 12345 6 67890 2

ZR – обов’язкові літери, які ставляться на початку кожного СМС-замовлення

15 – номер Кампанії (його ще можна вказувати у форматі «15-2008»)

123456 – особовий рахунок

8 – кількість клієнтів даного замовлення

78901 – код товару

12 – кількість

123456 – код товару

3 – кількість

і т.д.

Реєстрація в AVON

Вход до особистого кабінету