Ейвон Україна

ДП Ейвон Косметікс Юкрейн (компанія Ейвон Україна) — підрозділ глобальної компанії Avon Products Inc, яка була заснована в 1886р. Компанія Ейвон Україна почала свою діяльність в 1997 р і сьогодні є лідером прямих продажів в Україні.

Головний офіс Ейвон Україна: Харківське шосе, 5, с. Щасливе, Бориспільський район, Київська облась, Україна, 08325
Генеральний директор: Єлизавета Коробченко
Директор департаменту з продажу: Лілія Стрикиця
Дата заснування: 1997 р., Київ, Україна
Філії: 12 філій на території України

Філії AVON в Україні
Схема філіалов AVON Україна на мапі

Єлизавета Коробченко - генеральний директор Ейвон УкраинаЄлизавета Коробченко
генеральний директор Ейвон Україна

 

 

 

 

 

Лілія Стрикиця директор з продажу Ейвон УкраїнаЛілія Стрикиця
директор департаменту з продажу
Ейвон Україна

 

 

 

 

Ейвон працює в Україні з 1997 р. В даний час головний офіс Ейвон Україна розміщується в с. Щасливе, за адресою Харківське шосе, 5. З 1997р пройдено великий шлях розвитку і вдосконалення роботи. На території України створено 12 філій. Доставка замовлень здійснюється щотижня, безперервно розширюється мережа поштових відділень, в які привозять замовлення Ейвон і пунктів доставки. Налагоджена електронна система реєстрації представників і розміщення замовлень.

Ейвон Україна

Ейвон Україна випускає новий каталог кожні три тижні. Багаторазово збільшився асортимент пропонованої продукції. Сьогодні крім косметики, парфумерії та предметів гігієни, на сторінках каталогу представлені біжутерія, аксесуари, предмети жіночого гардеробу.

Ейвон Україна надає кращі можливості для додаткового заробітку і кар’єрного зростання. В даний час в компанії зареєстровано понад 350 тис. Представників і більше 11 тис. Координаторів

Ейвон Україна - конференція

Ейвон Укаїна - Рожева стрічкаЩорічна конференція Ейвон Україна

Ейвон Україна провідник благодійних програм Ейвон в нашій країні. Фонд, заснований в 1955 році, направив майже мільярд доларів на благодійні цілі в усьому світі. В Україні працюють програми «Разом проти раку грудей» і «Ні домашньому насильству». З 2001 р розподілено більше 2 мільйонів доларів. Велика частина коштів спрямована на обладнання для ранньої діагностики раку грудей, обладнання встановлено в різних областях України, також є мобільні лабораторії. В рамках акції Ейвон Україна проводить щорічний благодійний марафон.

Ейвон Україна - Разом проти раку

У 2001р в Україні була заснована Асоціація прямих продажів і, звичайно, одним із засновників стала компанія Ейвон Україна, як підрозділ Avon Products inc., Яка займається прямими продажами з 19-го століття, з дня свого створення Девідом Макконелом.
Ейвон Україна - підрозділ AVON Product Inc., заснованої в 1898р Власне Каліфорнійська парфумерна компанія, так тоді називалася компанія Ейвон, стала засновником прямих продажів в світі косметики. Прямі продажі — дуже складний вид бізнесу. Багато, як новостворені компанії, так і компанії зі світовими іменами терпіли фіаско на цьому терені. Тим вагоміша наші досягнення і надійніше наші позиції в тому числі і в Україні.
Ейвон Україна - бренд №1

З 1997р компанія Ейвон Україна неодноразово удостоювалася нагороди «Бренд №1 на косметичному ринку України». В тому числі, завдяки вам.
Україна — ще одна країна, в якій наша продукція отримала широке визнання, а бренд AVON 100% впізнаваність. Всього ж компанія працює в 147 країнах.

Ейвон Україна - конференція

Щорічно Ейвон Україна проводить конференції для кращих Представників і Координаторів. Традиційно конференції складаються з трьох відділень. Підведення підсумків року та нагородження переможців, презентація нової продукції і перспектив розвитку компанії, гала-концерт зірок українського шоу-бізнесу.

Ейвон Україна - шоу-програма, гала-концерт

Уже кілька років поспіль головною нагородою є автомобіль Тойота. Крім цього щороку переможці нагороджуються ексклюзивними поїздками в різні країни світу. Переможці отримують додаткові грошові винагороди за підсумками Клубу, а також величезна кількість подарунків від компанії Ейвон.

Avon — це компанія, яка протягом 130 років гордо стояла за красу, новаторство, оптимізм і, перш за все, за жінок. Продукти Avon включають добре відомі і улюблені бренди, такі як ANEW, Avon Color, Avon Care, Skin-So-Soft і Advance Techniques, продані приблизно 6 мільйонам активних незалежних представників продажів Avon.

Філіі AVON Україна

Київська філія

м.Киев, Київська область,

Луганська філія

м. Луганськ, Луганська область, частина Донецької області

Донецька філія

м. Донецьк, Донецька область, частина Запорізької області

Дніпропетровська філія

м. Дніпропетрівськ, Дніпропетрівська область, Запорізька область, Кіровоградська область,

Харьківська філія

м. Харьків, Харьківська область, Сумська область, Полтавська область

Кримська філія

м. Сімферополь, АР Крим

Одеська філія

м. Одеса, Одеськая область, Миколаївська область, Херсонська область

Вінницька філія

м. Вінниця, Вінницька область,

Ровенська філія

м. Ровно, прилеглі області

Івано-Франківська філія

м. Івано-Франківськ, Ивано-Франківська область, Чернівецька область

Львівська філія

м. Львів, Львівська область, Закарпатська область

Схема філій AVON Україна.

Межі філій не завжди збігаються з межами областей України
Центри філій AVON Україна: 1. Львів; 2. Івано-Франківськ; 3. Рівне; 4. Вінниця, 5. Одеса; 6. Сімферополь; 7. Київ; 8. Київ; 9. Харків; 10. Дніпропетровськ; 11. Донецьк; 12. Луганськ

Клікніть, що б розгорнути

Ейвон реєстрація

доставка ейвон

реєстрація в ейвон