my-avon-ua/become-a-rep

Приєднуйся до AVON прямо зараз через
my.avon.ua/become-a-rep

Просто заповни форму. Це безкоштовно.

my.avon.ua/become-a-repАРОМАТ НА ВИБІР

ВСЕ ПРОСТО ЯК РАЗ-ДВА-ТРИ

  • Зареєструй особистий кабінет my.avon.ua/become-a-rep, заповнивши онлайн форму реєстрації
  • Розмісти замовлення на 600 грн з цього каталогу
  • Вкажи код 04960 в своєму замовленні (або код 71060 для чоловічого аромату)

І отримай аромат MAXIMA або MAXIME за 50 грн (або за 1 грн., при замовленні від 1200 грн.) + знижку 25%

my.avon.ua/become-a-rep

Форма реєстрації my.avon.ua/become-a-rep

Ваше Ім'я та Прізвище (обов'язково)

Ваш E-Mail (обов'язково)

Дата народженя (обов'язково)

Поштовий індекс (обов'язково)

Мобільний телефон (обов'язково)

Заповни форму, зареєструй особистий кабінет my.avon.ua/become-a-rep, замовляй прекрасну косметику зі стабільними знижками і отримуй чудові подарунки!

Ми не любимо вибирати фаворитів, але колекція помади напевно полонить ваше серце. Ця розкішна помада з м’яким маслом, в чудових тубах, зручна і комфортна.

Наші помади завжди були наріжним каменем наших косметичних продуктів. Ми почали продавати їх до 1919 року. Але тоді ми продавали тільки два різні відтінки — світлі і темні. Зайве говорити, що ми пройшли довгий шлях у відділі кольору. І тепер, завдяки нашій новій колекції, ви можете пережити історію нашої знаковою помади, насолоджуючись сучасністю нашої кольорової бібліотеки. Немає необхідності вибирати між двома відтінками більше! Тепер ми створюємо наші відтінки губ, настільки ж різноманітні, як і жінки, які їх носять.

Але помада не є єдиним продуктом. Є багато інших пропозицій. Наші тіні фантастичний варіант, пропонують вам можливість створити привабливий макіяж для будь-якого свята.

Парфуми також став культовим продуктом для жінок, які люблять Avon.

Ви вже зрозуміли, що ми можемо розповідати про наших продуктах нескінченно. Але чим сто разів почути, краще один раз побачити. Заходьте до свого кабінету my.avon.ua/become-a-rep і ви отримаєте набагато більше можливостей, ніж просто гортаючи каталог Ейвон. А якщо ви його ще не створили, створіть зараз, це займе не більше трьох хвилин вашого дорогоцінного часів.

Пропозиція my.avon.ua/become-a-rep діє в рамках Програми Розвитку Нових Представників Ейвон по всій території України, крім тимчасово окупованих територій Донецької, Луганської областей і АР Крим