Реєстрація в AVON Україна

Ейвон реєстрація

Швидка реєстрації в Ейвон
для покупок зі знижкою і отримання подарунків

Им'я, По батькові, Прізвище (обов'язково)
Ваш E-Mail (обов'язково)
Дата народженя (обов'язково)
Поштовий індекс (обов'язково)
Вулиця, дім, квартира, якщо є (обов'язково)
Мобільный телефон (обов'язково)

Ви зможете отримувати продукцію без передоплати, якщо заповните повну форму онлайн реєстрації

Як зареєструватися в Ейвон

Щоб зареєструватися в Ейвон, виконайте наступне:
Обов’язково заповніть поля форми онлайн реєстрації в Ейвон, відмічені зірочкою.
Для офіційної реєстрації в Ейвон необхідно заповнити ПІБ і адресу точно по паспорту.
Уважно заповніть поле Мобільний телефон, тільки на нього прийде пароль після реєстрації.

Внизу форми реєстрації натиснить кнопку «Надіслати в AVON».
Після створення аккаунту (особистого рахунку) і паролю ви станете Представником Ейвон.

Зареєструватися в Ейвон — безкоштовно і швидко

Ейвон реєстрація Представників

З червня 2022 р. відновлено програму для нових Представників Ейвон.
Реєструючись зараз і зробивши замовлення від 700 грн., Ви отримаєте в якості подарунка 1-го рівня Програми розвитку нових покупців Ейвон: парфумовану воду Avon Far Away Rebel Diva або Avon Segno Visionary або набір матуючий праймер та лайнер коричневий та знижку 30%  

Детальніше на сторінці Подарунки, знижки

Як стати Представником Ейвон: заповніть анкету, відправте анкету в компанію Ейвон, клікнувши по кнопці «Надіслати в Avon» під реєстраційною формою, отримаєте СМС з особистим рахунком Представника Ейвон і паролем, отримаєте лист на електронну пошту. Після цього ви станете Представником Ейвон і зможете розміщувати замовлення через сайт або за допомогою СМС.

Всього один простий крок і Ви представник компанії AVON:
Заповніть форму онлайн реэстрації  >>>

Реєстрація в Ейвон на сайті можлива російською мовою  Перейти

Корейская косметикаЭйвон К бьютиРабота в Эйвонкар'єра в ейвон

Реєстрація в Ейвон Україна дозволяє:

 • приймати участь в акціях для Представників,
 • приймати участь в закритих онлайн розпродажах до -70%,
 • отримувати подарунки по програмі розвитку нових Представників Ейвон!
 • отримувати знижки до 30% (Подарунки, знижки)

Після обробки заявки Ви отримаєте СМС з логіном реєстрації в компанії AVON Україна і з Вами зв’яжеться координатор компанії (зазвичай процедура займає не більше доби). Наявність у Вас логіну реєстрації дозволить Вам:

 • Робити замовлення через інтернет або мобільний зв’язок
 • Отримувати подарунки, знижки до 30% , брати участь у програмах і акціях.
 • Безкоштовно отримувати необхідні інформаційні матеріали
 • Отримувати в замовленні каталог наступної кампаніі
 • Проходити безкоштовне навчання в компанії Ейвон
 • Відкрити власний інтернет-магазин my.avon.ua

Реєстрація в Ейвон — Зоряний клуб 2020

Реєстрація в Ейвон відкриває перед вами шлях необмежених можливостей. Стартував Зоряний клуб 2020. Детальніше про це на сторінці Як стати координатором.
Реєстрація в Ейвон - шлях до Президентського клубу
«Я знав, що Avon — це щось більше, ніж просто бренд краси. Це компанія з цілями, заснована на принципі економічної участі жінок.Однак, незважаючи на те, що метою Avon є мотивуючий фактор для мене, я все ще був вражений силою цієї мережі — колективної силою 6 мільйонів індивідуальних мікропідприємців Avon у всьому світі.За короткий час, коли я тут, я зустрів сотні жінок, які змінюють своє життя та оточуючих людей.» Jan Zijderveld, CEO Avon

Замовлення доставляються безкоштовно на вибране Вами поштове відділення (п.о. може бути змінено за Вашим бажанням) або на пункт видачі AVON у вашому населеному пункті.

Реєстрація в Ейвон Україна дозволяє Представникам користуватися  системою знижок на продукцію, представлену в каталозі. Детальніше про це на сторінці Подарунки, знижки.

Реєстрація в AVON дозволить Вам отримати доступ до сайту Представника, на якому Ви зможете:

 • робити замовлення
 • відстежувати розрахунки за Вашими замовленнями
 • отримувати інформацію за діючими програмами
 • проходити онлайн навчання та тренінги
 • зв’язуватися з контактним центром AVON Україна
 • бути в курсі всіх новин
 • отримувати додатковий дохід
 • вести облік клієнтів

Нарешті, Ви просто зможете замовляти нашу чудову продукцію для себе і своєї сім’ї, користуючись усіма знижками і перевагами представника Ейвон!

Представник Ейвон — це людина, яка користується якісною косметикою, купуючи її за вигідними цінами, показує каталог своїм знайомим, консультує їх з продукції, допомагає зробити замовлення. Приділяючи цьому 2-3 години на тиждень Ви можете отримати дохід 100-500 грн. за рахунок диференціюванні знижки від 18 до 30%

У разі пошкодження товару або відмови клієнта, Ви зможете зробити повернення. Відповідно, сума замовлення буде перерахована. Якість товарів підтверджено національними та міжнародними сертифікатами.

Avon розовая лентаРеєстрація в Ейвон Україна

дозволить вам взяти активну участь у розвитку благодійної програми Avon Разом проти раку грудей.

Всі кошти від продажу продукції Рожева стрічка йдуть на закупівлю обладнання для ранньої діагностики цього захворювання. Така продукція представлена ​​в кожному каталозі.

Ейвон проти раку грудей

Реєстрація в Ейвон дає можливість кар’єрного росту в одній з найвідоміших компаній світу. Сусідка України AVON Poland удостоїлася нагороди «Кращий роботодавець», що присуджується за підсумками аналізу глобальних компаній, що проводяться Top Employers Institute.

Ейвон реєстрація в один крок без надання копій документів дозволяє вам самостійно стати членом міжнародної команди Ейвон протягом декількох хвилин.

Avon реєстрація проходить швидше, коли ви вносите дані без помилок.

Реєстрація в Ейвон Україна дозволяє брати участь у програмах, недоступних клієнтам. Програми оголошуються на кожну кампанію. Це можуть бути як подарунки, так і додаткові знижки на продукцію Avon. Так само проводяться закриті розпродажі косметики, парфумерії, біжутерії, в яких ви зможете взяти участь тільки зайшовши на свій сайт Представника.

Реєстрація в Ейвон робить вас частиною компанії, яка користується справжньою любов’ю у покупців, понад 125 років будучи лідером в розробці товарів для краси. Кожну секунду наші представники реалізують 4 губних помади Avon. В Україні кожні 3 тижні виходить новий каталог з великою кількістю новинок, тому бути представником Ейвон легко і весело.

Реєстрація в Ейвон дозволить вам оплачувати замовлення через Приват 24 не відходячи від комп’ютера або за допомогою смартфона, докладніше про це в розділі FAQ.

Реєстрація в Ейвон Україна означає, що ви несете відповідальність за правдивість інформації, яку ви відправляєте через сайт, в т.ч. через форму реєстрації, форму контактів або на сторінці Питання / Відповіді.

Компанія Avon запустила нову платформу BeautyforaPurpose.com, яка дозволить Представникам у всьому світі розширювати свої можливості з Ейвон. Зараз платформа охоплює Північну і Південну Америку, Індію та Філіппіни. У третьому кварталі 2015 р вона буде розширена на всю Європу. Реєстрація в Ейвон дозволить вам приєднатися до цієї всесвітньої мережі.