Реєстрація в AVON Україна

Реєстрація в Ейвон з планшету або смартфону - перейти

Реєстрація в Ейвон прямо зараз, виконайте наступне:
1) Всі поля форми реєстраціі в Ейвон, відмічені *, обов’язкові для заповнення. 2) Для офіційної реєстрації в Ейвон, будь ласка, заповніть ПІБ і адресу точно по паспорту. 3) Реєстрація в Ейвон Україна дозволяє:

 • приймати участь в акціях для Представників,
 • приймати участь в закритих онлайн розпродажах до -70%,
 • отримувати подарунки по програмі розвитку нових Представників Ейвон!
 • отримувати знижки до 30% (Подарунки, знижки)

Зареєструватися в Ейвон!

Реєстрація в AVON Україна — ваші першій крок в AVON. Зареєструватися ви можете в один крок. Реєстрація в Ейвон можлива російською  Перейти

Безкоштовна реєстрація
Знижки до 30%
Подарунки на 1200 грн.


Всього один простий крок і Ви представник компанії AVON:
Заповніть реєстраційну форму в правій частині сторінки>>>

Реєстрація в Ейвон - Програма для Представників

Реєструючись зараз і зробивши замовлення, Ви отримаєте в якості подарунка 1-го рівня Програми розвитку нових покупців Ейвон жіночу парфумовану воду   AVON Eve Elegance або чоловічу Black Suede Touch  і знижку 26 % Детальніше на сторінці Подарунки, знижки

Після обробки заявки Ви отримаєте СМС з номером реєстрації в компанії AVON Україна і з Вами зв’яжеться координатор компанії (зазвичай процедура займає не більше доби). Наявність у Вас номера реєстрації дозволить Вам:

 • Робити замовлення через інтернет або мобільний зв’язок
 • Отримувати подарунки, знижки до 30% , брати участь у програмах і акціях.
 • Безкоштовно отримувати необхідні інформаційні матеріали
 • Отримувати в замовленні каталог наступної кампаніі
 • Проходити безкоштовне навчання в компанії Ейвон
 • Відкрити власний інтернет-магазин my.avon.ua

Як стати Представником Ейвон: заповніть анкету, відправте анкету в компанію Ейвон, клікнувши по кнопці Відправити під реєстраційною формою, отримаєте СМС з особистим рахунком Представника Ейвон, отримаєте лист на електронну пошту і зареєструйте пароль Представника. Після цього ви станете Представником Ейвон і зможете розміщувати замовлення через сайт або за допомогою СМС.

Реєстрація в Ейвон — Зоряний клуб 2017-2018

Реєстрація в Ейвон відкриває перед вами шлях необмежених можливостей. Стартував Зоряний клуб 2017-2018. Детальніше про це на сторінці Як стати координатором.
реєстрація в ейвон - шлях до клубу

 

Замовлення доставляються безкоштовно на вибране Вами поштове відділення (п.о. може бути змінено за Вашим бажанням) або на пункт видачі AVON у вашому населеному пункті.

Реєстрація в Ейвон Україна дозволяє Представникам користуватися  системою знижок на продукцію, представлену в каталозі. Детальніше про це на сторінці Подарунки, знижки.

Реєстрація в AVON дозволить Вам отримати доступ до сайту Представника, на якому Ви зможете:

 • робити замовлення
 • відстежувати розрахунки за Вашими замовленнями
 • отримувати інформацію за діючими програмами
 • проходити онлайн навчання та тренінги
 • зв’язуватися з контактним центром AVON Україна
 • бути в курсі всіх новин
 • отримувати додатковий дохід
 • вести облік клієнтів

Нарешті, Ви просто зможете замовляти нашу чудову продукцію для себе і своєї сім’ї, користуючись усіма знижками і перевагами представника Ейвон!

Представник Ейвон — це людина, яка користується якісною косметикою, купуючи її за вигідними цінами, показує каталог своїм знайомим, консультує їх з продукції, допомагає зробити замовлення. Приділяючи цьому 2-3 години на тиждень Ви можете отримати дохід 100-500 грн. за рахунок диференціюванні знижки від 18 до 30%

У разі пошкодження товару або відмови клієнта, Ви зможете зробити повернення. Відповідно, сума замовлення буде перерахована. Якість товарів підтверджено національними та міжнародними сертифікатами.

Avon розовая лентаРеєстрація в Ейвон Україна

дозволить вам взяти активну участь у розвитку благодійної програми Avon Разом проти раку грудей.

Всі кошти від продажу продукції Рожева стрічка йдуть на закупівлю обладнання для ранньої діагностики цього захворювання. Така продукція представлена ​​в кожному каталозі.

Ейвон проти раку грудей

Реєстрація в Ейвон дає можливість кар’єрного росту в одній з найвідоміших компаній світу. У квітні 2014 р сусідка України AVON Poland удостоїлася нагороди «Кращий роботодавець», що присуджується за підсумками аналізу глобальних компаній, що проводяться Top Employers Institute.

Ейвон реєстрація в один крок без надання копій документів дозволяє вам самостійно стати членом міжнародної команди Ейвон протягом декількох хвилин.

Avon реєстрація проходить швидше, коли ви вносите дані без помилок.

Реєстрація в Ейвон Україна дозволяє брати участь у програмах, недоступних клієнтам. Програми оголошуються на кожну кампанію. Це можуть бути як подарунки, так і додаткові знижки на продукцію Avon. Так само проводяться закриті розпродажі косметики, парфумерії, біжутерії, в яких ви зможете взяти участь тільки зайшовши на свій сайт Представника.

Реєстрація в Ейвон робить вас частиною компанії, яка користується справжньою любов’ю у покупців, понад 125 років будучи лідером в розробці товарів для краси. Кожну секунду наші представники реалізують 4 губних помади Avon. В Україні кожні 3 тижні виходить новий каталог з великою кількістю новинок, тому бути представником Ейвон легко і весело.

Реєстрація в Ейвон дозволить вам оплачувати замовлення через Приват 24 не відходячи від комп’ютера або за допомогою смартфона, докладніше про це в розділі FAQ.

Реєстрація в Ейвон Україна означає, що ви несете відповідальність за правдивість інформації, яку ви відправляєте через сайт, в т.ч. через форму реєстрації, форму контактів або на сторінці Питання / Відповіді.

Компанія Avon запустила нову платформу BeautyforaPurpose.com, яка дозволить Представникам у всьому світі розширювати свої можливості з Ейвон. Зараз платформа охоплює Північну і Південну Америку, Індію та Філіппіни. У третьому кварталі 2015 р вона буде розширена на всю Європу. Реєстрація в Ейвон дозволить вам приєднатися до цієї всесвітньої мережі.

Ейвон в фактах

Ейвон реєстрація