Тенденції догляду за шкірою, якими ми будемо займатися в 2019 році

Директор Avon по глобальному догляду за шкірою та інновацій Ентоні Гонсалес ділиться найгарячішими тенденціями догляду за шкірою в наступному році

Тенденції догляду за шкірою від ЕЙВОН, Ентоні Гонсалес2019

Відповідальний догляд за шкірою
Як робити роботу по розробці засобів по догляду за шкірою більш відповідально? Ми хочемо мати продукти, які є екологічними або соціально відповідальними. У лабораторії ми, звичайно ж, шукаємо версії будь-яких матеріалів, які не можуть бути отримані з тварин, і ми робимо це постійно. У міру того, як ми дізнаємося більше про інгредієнти, якщо є новий кращий спосіб зробити це, ми завжди вносимо ці речовини і намагаємося працювати з ним. Ми також працюємо над зручністю і переробкою упаковки.

Pro-старіння
Еволюція засобів по догляду за шкірою робить їх не стільки антивіковими, скільки піклуються про вашу шкіру, щоб вона виглядала якнайкраще. Жінки безумовно більш відкриті для того, щоб запобігати появі зморшок, а не лікувати. Як це зробити? Це ціла галузь науки, яку ми дійсно вивчаємо в даний момент — як ви можете запобігти появі зморшок? Здається, наука кожен день відкриває щось нове. Ми вивчаємо потенційні нові причини пошкодження шкіри: від ультрафіолетового випромінювання від наших мобільних пристроїв, впливу тепла і холоду до унікальних відмінностей, які роблять нас усіх індивідуальними. Саме ці нові відкриття будуть стимулювати інновації протягом деякого часу.

J Beauty
K-beauty захопила світ штурмом за останній рік або близько того. Здається, що азіатський тренд з’являється кожні кілька років, я пам’ятаю, що я був підлітком, і була супер популярна японська культура, тепер мої діти — підлітки, і популярна корейська культура. Я думаю, що негайний перехід від K Beauty повернувся до J Beauty, який, як мені здається, поклав початок усій цій попсової крутості. J Beauty був натхненням для цього! J Beauty — це простота — методичне використання декількох продуктів для досягнення результатів. Avon запускає власну лінію японської косметики в 2019 році, так що слідкуйте за оновленнями!

Справжній вітамін С
Багато з комерційних продуктів з вітаміном С навіть не містять в собі вітаміну С, тому люди використовують похідні вітаміну С, які викликають сумніви щодо того, працюють вони чи ні. У нас є 10% чистий, потужний і стабільний вітамін С. У нас є колекція Вітаміну С, яка буде запущена в Великобританії в травні 2019 року, її переваги — освітлення шкіри і поліпшення появи вікових плям.