Наукові відкриття AVON

Ейвон реєстрація

Оскільки майбутнє здоров’я світу, як і раніше, під загрозою з боку Covid, ми стали свідками того, як вчені стали найбільшими героями для всіх нас, розробивши та впровадивши ефективну вакцину. Довіра до вчених та дослідників зросла, і тепер 64% громадськості з більшою ймовірністю прислухаються до порад їхніх експертів*.

Ми на власному досвіді переконалися, що наука приносить користь та може змінити життя. Більш того, знову відкрита нами повага до науки стала сигналом до буму продуктів з догляду за шкірою, які демонструють доведену ефективність, в основі якої лежить наука.

Наукові відкриття AVON

Текстура та сяйво нашої шкіри викликають особливе занепокоєння; Раптовий перехід мільйонів з нас до домашньої роботи означав, що ми згаяли час на те, щоб уважно вивчати себе на екрані під синім світлом, випромінюваним нашими ноутбуками.

Усвідомлюючи брак природного світла та вітаміну D, ми шукаємо продукти, щоб освітлити нашу шкіру та покращити текстурні нерівності та, втративши досвід салону, ми звертаємося до продуктів з перевіреними науковими формулами, які пропонують ці переваги.

Зосередившись на ефективності, ми намагаємося використовувати тільки ті продукти, які необхідні, кожна деталь і інгредієнт ретельно продумані і зіставлені з очікуваними результатами.

81% жінок вважають, що натуральні інгредієнти безпечніші для їхньої шкіри порівняно зі звичайними продуктами догляду за шкірою, тому бренди зосередять увагу на застосуванні наукових ноу-хау, щоб отримати від них найкращі результати.

Ентоні Гонсалес, директор Avon з глобальних досліджень та розробок у галузі догляду за шкірою, каже: «Споживчий попит на прості та ефективні продукти, які поважають нашу шкіру та світ, у якому ми живемо, знову зростає, оскільки люди шукають рішення, засновані на науковій істині з перевіреними клінічними дослідженнями. Результати. Такі бренди, як Avon, які мають довгу історію передових досліджень, розробок та інновацій, мають усі можливості для створення продуктів, які є передовими у наукових дослідженнях з догляду за шкірою».

До складу Anew Skin Reset Plumping Shots входить останнє відкриття Avon в області догляду за шкірою, Protinol ™, інгредієнт, який, як було клінічно доведено, допомагає відновлювати обидва типи колагену, виявлений у здоровій шкірі, допомагаючи імітувати ідеальну рівновагу колагену . З сімома потужними одноразовими ін’єкціями, готовими до використання, ці уколи мають максимальну можливу концентрацію Protinol™, допомагаючи відновити втрату колагену за сім років лише за сім днів.

Ентоні додає: «Наше останнє відкриття інгредієнта для догляду за шкірою, яке здобуло нагороду Едісона, Protinol™, було не лише ідентифіковано, розроблено та протестовано у нашому Глобальному інноваційному центрі, але воно також було незалежно підтверджено доктором Баятом з Університету Манче. Доктор Баят і його команда є провідними фахівцями в області шкіри та мають доступ до найпередовіших доступних методик тестування. Коли він повернувся до нас, так само здивований, і пояснив, що наш новий інгредієнт робить те, чого його команда ніколи раніше не бачила з місцевого лікування, ми знали, що наше відкриття було досить потужним, щоб потенційно революціонізувати всю галузь.

«Наші команди зайняті створенням нової лінійки продуктів догляду за шкірою, в яких використовується це відкриття світового рівня: Protinol™. Їхні невтомні зусилля, спрямовані на те, щоб дізнатися більше про її здатність забезпечувати покращення, крім відкриття команди з Манчестерського університету, виводять Avon на передній план і очолюють ринковий попит на засоби догляду за шкірою, заснований на науковій істині».