П’ять класних речей про інноваційний центр Avon

Стати Представником Ейвон

інноваційний центр Avon

Минуло 100 років з тих пір, як Ейвон продала свою першу помаду. Зараз 2019 рік, ми продаємо три помади кожну секунду по всьому світу. Щоб зрозуміти, чому ми як і раніше залишаємося центром краси після більш ніж сторіччя, розглянемо п’ять найкрутіших речей про Інноваційному центрі Avon — також відомому як лабораторія або центр досліджень і разработкок, але найголовніше, саме тут відбувається диво!

1. Інноваційний центр Ейвон — місце де наука зустрічає емоції.

Для Avon ключ до прориву в області інноваційних тенденцій полягає в тому, щоб з’єднати емоційне розуміння споживача з чудовою технологією. Вся справа в тому, щоб зрозуміти, що відчувають люди, а потім застосувати передові наукові досягнення, щоб отримати переваги, які вони шукають від своїх косметичних продуктів.

2. Є супер високотехнологічна лабораторія 3D-друку.

Це добре для навколишнього середовища, швидко і ефективно.
Розробка чудовою упаковки (давайте подивимося правді в очі, всім подобається продукт, який відмінно виглядає на полиці), вимагає великої кількості прототипів і тестування. Можливість «роздруковувати» упаковки Ейвон в режимі реального часу означає, що краса рухається швидко і з меншими витратами.

3. Лабораторія Ейвон світового класу в Сафферні, Нью-Йорк, постійно працює на одному і тому ж місці з 1897 року.

Зараз, звичайно, є нове сучасне споруда площею 225 000 квадратних футів, але земля, на якій він знаходиться, вже понад століття є частиною інноваційного спадщини Avon. Разом з мережею супутникових інноваційних центрів по всьому світу, ми як і раніше створюємо тут косметичні продукти найвищої якості, доступні для всіх.

4. Тут живуть і працюють сотні вчених і експертів світового рівня.

Від молекулярних біологів до інженерів, хіміків і токсикологів в інноваційному центрі Avon працює команда світового рівня. Ми не просто говоримо, що вони світового класу, вони отримали більше 750 патентів тільки за останні 20 років, в лабораторіях Ейвон в Сафферні були зроблені деякі з найбільших проривів в області догляду за шкірою, включаючи стабілізацію вітаміну С і введення альфа Оксикислоти (AHA)

5. Ви можете прийняти ванну і сфотографуватися.

Чи не буквально, але як частина процесу розробки продукту і ретельного тестування наших контрольних ароматів в перлинних ваннах в реальних життєвих ситуаціях експерти по волоссю перевіряють міцність волосся, а наша провідна технологія діагностики шкіри відстежує ефективність наших відомих антивікових продуктів Ейвон.