Запрошуємо Тебе на благодійний забіг Avon Pink Run!

AVON PINK RUN 2019 Ukraine

Реєстрацію на AVON PINK RUN 2019 в Україні відкрито!

6 жовтня, ми втретє запрошуємо всіх охочих об’єднатися та пробігти нашу благодійну дистанцію в 3 км, щоб зібрати кошти та направити їх на купівлю нового цифрового мамографічного обладнання у регіональні онкодиспансери України.

Забіг #AvonPinkRun проводиться в рамках глобальної благодійної програми компанії Avon «Місія проти раку молочної залози», що націлена на покращення умов діагностики раку молочної залози на ранніх стадіях.

Реєстрацію на AVON PINK RUN 2019 в Україні відкрито!

За рахунок коштів, що ми зібрали у 2017 та 2018 роках у січні 2019 було придбано і передано сучасний цифровий мамограф у Сумський онкодиспансер. Окрім цього медичного закладу ще 19 подали заявку в рамках конкурсу, який проводився у серпні-вересні 2018 року.

Це свідчить про те, що рівень оснащення новітнім обладнанням для діагностики раку молочної залози в регіонах України все ще на досить низькому рівні. Тож нам ще є над чим працювати надалі та саме тому ми знову долаємо дистанцію Avon Pink Run.

Ми хочемо, щоб кожна жінка України могла пройти обстеження молочної залози, адже жінка може бути красивою та щасливою, тільки якщо вона здорова.

Чекаємо на Тебе 6 жовтня о 9:00 у самому серці Києва — на Софіївській площі!

Ти знайдеш нас у фірмовому шатрі з лого #AvonPinkRun!