Легендарний лондонський фотограф моди Ренкін знімає для Авон

avon-winter-edit-rankinAvon об’єднав зусилля із знаковою лондонським фотографом Ренкін, щоб представити чотири приголомшливих зимових стилю краси, об’єднавши високий клас з доступною і популярною красою Avon.

Показуючи зимову тенденцію Avon’s Edit, серія фотографій складається з чотирьох поглядів високої моди, знятих як унікальні портрети, які клієнти Avon можуть відтворити вдома. Погляди, названі Molten Metals, Fired Up, Go Galactic і Divine Dream, натхненні тенденціями, які домінували в подіумах в 2018-м году.Ранкін каже: «Мені подобається, що у Ейвон така величезна мережа Представників і з самого початку вони стали послами краси і допомагали людям відчувати себе впевнено, тому це просто схоже на продовження того, що я зазвичай роблю ».

Winter Edit - це красиві образи, які бажані і за допомогою Avon. Фотограф Ренкін

Стівен Ренд, директор відділу краси в Avon UK, говорить: «Ми хотіли створити кампанію по красі, яка поєднувала би бажаний стиль з досяжним зовнішнім виглядом і знали, що Ренкін і його команда будуть працювати над своєю магією». Цей спільний процес демонструє місце Ейвон — лідера в області тенденцій макіяжу і косметики, зміцнює позиції бренду в індустрії краси.

Стівен пояснює, що ця співпраця — це спосіб зробити красу і стиль доступними для всіх, без високої ціни: «В Avon ми пишаємося тим, що надаємо тенденції і продукти, роблячи їх доступними і веселими. Winter Edit — це красиві образи, які бажані і за допомогою Avon ви можете створити їх легко і за розумною ціною ».

Легендарний фотограф додає: «Ще до того, як з’явилися соціальні мережі, компанія Ейвон створювала довірчі відносини зі своїми друзями. Я був дійсно натхненний місією Ейвон по демократизації краси, тому що я дійсно вірю в красу і моду для всіх ».