AVON запускає місію «Розумна краса»

У Лондоні в рамках місії Smarter Beauty, що можна перевести як Розумна краса, відбувся спільний захід, в якому взяли участь представники корпорації AVON і зірки світової індустрії краси.

Представник AVON Джованна Флетчер та генеральний директор AVON Великобританія Метью Комард

Представник AVON Джованна Флетчер та генеральний директор AVON Великобританія Метью Комард

Організаторами стали головний науковий співробітник AVON Луїза Скотт і генеральний директор AVON Великобританія Метью Комард.

Ідея Smarter Beauty в тому, щоб зробити доступними преміальні кошти для краси для всіх жінок за розумними цінами. Один із шляхів для втілення цієї ідеї персональний сервіс, що підкреслює індивідуальність кожної клієнтки AVON.

Група, в якій взяли участь 35 провідних представників Avon, розглянула зрушення в кар’єрі жінок від більш традиційної до все більш творчої ролі і важливе місце соціальних медіа в створенні особистих і ділових брендів.

Міллі Кендалл з Британської ради за красою вела дискусію з вивчення деяких глобальних тенденцій краси, в той час як автор, ведучий, актриса, блогер і вологгер, Джованна Флетчер, очолювали групу «Розумна краса» разом з б’юті журналісткою Аннабель Джонс.