Настя Каменських NK представляє AVON Power Stay

Настя Каменських / NK в рекламі Ейвон

Настя Каменських / NK в рекламній компанії Power Stay від Ейвон.

Компанія Ейвон продовжує співпрацю зі світовими та українськими зірками. Настя Каменських або NK, представлятиме Суперстійкі серію Power Stay, до якої увійдуть 6 засобів для макіяжу:

  • Водостійка об’ємна туш
  • Тіні-олівець для повік
  • Олівець для очей
  • Суперстійка рідка помада
  • Консилер для обличчя
  • Тональний крем

Настя Каменських, безумовно, додасть блиску в, і без того, не блідий список знаменитостей, які співпрацювали з Ейвон в різні роки нашої славної історії.

Актриси кіно Елізабет Тейлор, Шерон Стоун, Сальма Хайек, Мілла Йовович, супермоделі Ана Беатріс Баррос, Єва Мендес, поп і рок зірки Ферджі, Юлія Саніна допомагали просувати духи, декоративну косметику, засоби по догляду, прикраси.

Настя Каменських NK представляє Power Stay

Деякі з них випускали прикраси і парфуми спільно з Ейвон. Можливо у Насті Каменських це попереду. А може бути Настя запропонує Потапу стати обличчям якої-небудь лінії Ейвон для чоловіків.

Особливо актуально співпрацю з Ейвон зараз, коли NK записала пісню elefante в стилі латинос, а компанія Avon з’єдналася з бразильської групою Natura.

Співачка, яка веде яскраву і активне життя, гідно оцінила суперстійкі якості косметики Power Stay і її фото з продукцією Ейвон прикрасять травневий каталог.

Фотосесія NK для каталогу Ейвон — це серйозна праця, який зажадав стійкості протягом усього часу зйомки не тільки від самої моделі, а й від макіяжу. Як Настя, так і косметика Avon з честю пройшли це не легке випробування.

Тепер зрозуміло, чому Настя Каменських користується цими суперстійкі засобами?

Вся косметика Power Stay тут