Рідка помада Avon Power Stay Liquid Stain

Думаєте, потужний колір губ дає відчуття сухості, тяжкості і дискомфорту? Подумай ще раз!

Рідка помада Avon Power Stay Liquid Stain

Наш новий рідкий барвник Power Stay Liquid Stain від Avon забезпечує неперевершене відчуття оголених губ і має стійкість до пристрасті. Якщо ви шукаєте легкий вид губ, який протримається весь день без відчуття тяжкості, дискомфорту і необхідності повторного нанесення кілька разів на вулиці, Liquid Stain — саме те, що вам потрібно.

Avon Liquid Stain забезпечує ідеальний вид губ з легким відчуттям води на губах і стійкістю 10 годин без відчуття сухості або липкості. Формула на водно-гелевою основі містить натуральні барвники, які забарвлюють губи, надаючи їм сяючий атласною-матовий колір, який не переноситься і залишається на місці до 10 * годин, не відчуваючи сухості, липкості або липкості.

М’який і природний колір швидко лягає на губи, залишаючи красивий розмитий вигляд губ, з ледь помітним відчуттям легкості на губах. Для тих, хто любить сміливіше, у нього також є можливість наносити більше шарів для більшого впливу.

Більш того, Power Stay Liquid Stain доступний в 8 стійких пігментованих відтінках, які доповнюють і покращують природний відтінок губ — так що відтінок знайдеться для всіх і для будь-якого випадку!