Розкрийте свій максимум: Avon Maxima Edp і Maxime Edt

Ейвон Максіма

Maxima EdP і Maxime Edt. У кожному з нас є особлива іскра. Вона — сила, яка допомагає нам розкритися і розкрити наш потенціал. Вона може початися повільно, тихо і від нас залежить заохотити її рости, ставати сильнішими, досягати максимуму.

Нам всім потрібна ця іскра, бажання дерзнути, залишити слід. Цю іскру приносять божественні ароматні новинки Avon: Maxima EdP і Maxime Edt.

Унікальні антикварні інгредієнти і багата могутня історія були основним джерелом натхнення для створення парфуму Maxima.

Цей аромат притягує ауру багатства і впевненості в собі завдяки дорогоцінним нотах квітки безсмертя (мигдалевої квітки), інгредієнта, який дає обіцянку вічної молодості.

Дізнайтеся більше про аромати Avon, натхнених давньогрецькими богами, нижче.

Maxima Жіноча Парфумерна вода

Жіноча парфумерна вода Максима

Maxima Жіноча Парфумерна вода для вашого АБСОЛЮТНОГО МАКСИМУМУ!

Залиш свій слід. Візьміть вогонь богів і розбудіть свою внутрішню силу.

Це спокусливий аромат з променистими і благородними нотами безсмертника, Квітки Безсмертя, як основного інгредієнта, чиє масло приносить розквіт вічності, божественної, вічної молодості. Чарівний аромат, створений на нотах благородного блиску, блискучого нектарина і чарівною арабського жасмину Maxima підвищує вашу унікальність.

Верхні ноти: нектаріновой блиск вловлює вершкову оксамитову чуттєвість чорного дала і плодів чорної смородини, створюючи унікальну ароматну підпис.
Середні ноти: глянець арабського жасмину додає особливого відтінку і підсилює пишність місяця і есенції троянди.
Базові ноти: доповнені какао і ванільними бобами, сільські, гіркі і солодкі сміливі ноти надають тепла, унікальності і характерності цього парфуму.

Туалетна вода для чоловіків Максима

Туалетна вода для чоловіків Maxime

Туалетна вода для чоловіків Maxime для вашого АБСОЛЮТНОГО МАКСИМУМУ!

Відкрийте для себе вишукану суміш інгредієнтів, яка стане вашою унікальністю і впевненістю.

Maxime EdT — потужний аромат з справжніми нотами ладану, рідкісного, дорогоцінного і божественного інгредієнта. У поєднанні з освіжаючим диханням листя мандарина і незламної міцністю залізного дерев, Maxime особливим чином передає божественні почуття.

Живий аромат, що виділяє ноти пахощів, свіжого листя мандарина і деревних акордів.

Верхні ноти: освіжаючий ананас і ароматний пунш підсилюють чистоту хрустких листя мандарина в якості основної ноти.
Середні ноти: деревні тони кардамону і сила залізного дерева з відтінком морської солі підсилюють чоловічу сторону аромату.
Базові ноти: шкіра і кориця огортають смолисті відтінки пахощів в якості основної ноти, привносячи вічний золотий блиск і насичені, злегка солодкі ноти для тривалого аромату.

Лінія MAXIMA

Крім парфумерної води MAXIMA і туалетної води MAXIME лінія включає в себе:

Maxima жіночий лосьйон для тіла
Maxima парфумерна вода в іншому дизайні флакона
Maxime чоловічий гель волосся і тіла
Maxime бальзам після гоління