Avon починає ексклюзивне просування нового аромату культового дизайнера Kenzo Takada — Avon Life Colour (оновлено)

Kenzo Takada - Avon UkraineПредставлення нового аромату від Kenzo в кінці 2018 року, Avon Life Colour грунтується на успіху першого аромату Avon, створеного з відомим дизайнером, який був представлений в 2016 році — Avon Life. Avon Life перевершив рекорд продажів, показавши найвищі продажу для аромату Avon в першому кварталі після його запуску.

Будучи однією з трьох найбільших компаній на ринках ароматів 15 провідних країн, загальним обсягом понад 18 963 млн. дол. США, Avon збільшує потужність свого ароматного портфеля завдяки цьому ексклюзивному новому запуску. Запуск аромату підтримується великими маркетинговими планами, включаючи рекламу, інноваційне цифрове взаємодія і співпраця з Kenzo Takada під час Тижня моди в Парижі.

«Ми неймовірно раді потенціалу Avon Life Colour і можливостям, які він принесе Avon і нашим Представникам по всьому світу», — сказав Джонатан Майерс, виконавчий віце-президент і головний операційний директор Avon. «Ми знаємо, що наша глобальна мережа з майже шести мільйонів представників буде любити, ділитися і прагнути продавати цей захоплюючий новий аромат.»

Kenzo Takada сказав: «Нелегко знайти хороших партнерів, таких як Ейвон. Ця компанія прекрасна, сповнена талантів, талановитих, які займаються бізнесом в складній і конкурентному середовищі, пропонуючи відмінні продукти за доступною ціною, наприклад, Avon Life Colour. Це слідує тому, що я спочатку робив в моді, намагаючись демократизувати відмінні продукти ».

Avon Life Colour — для нього і для неї — був створений Kenzo Takada разом з двома кращими майстрами-парфумерами світу від Firmenich, Frank Voelkl і Olivier Cresp. Він натхненний радістю життя і особистістю легендарного модельєра, який став одним з перших японських модельєрів, які досягли успіху в паризькій індустрії моди.

Michele Van Dien, Avon про натхненному співробітництв між модою і ароматом:

Michele Van Dien, Avon про натхненному співробітництв між модою і ароматом:

«Як людина, яка проводить свою роботу, розмірковуючи про нові способи розширення і розвитку світу ароматів, я завжди любив дивовижну творчу синергію між модою і ароматом. Тенденції, кольору і текстури дозволяють нам отримати доступ до дійсно творчому і надихає світу, який дозволяє легко стати істинним актом самовираження.

В Avon, аромат — це мистецтво, справжнє творче вираження і спосіб принести дотик гламуру до життя.

Я дуже радий, що ми тільки що анонсували ексклюзивне співробітництво з ароматом з культовим дизайнером Kenzo Takada.»

Початковий віолончеліст, Кензо Такада був одним з перших японських модельєрів, які досягли успіху в розрідженому світі моди в Парижі. Avon бере натхнення від свого унікального, бунтарського і творчого духу і створює аромати Avon Life для нього і для неї. Духи — це розкішна суміш квітки листям, фіолетового і ірису, в той час як чоловічий аромат має яскраві, свіжі та вишукані ноти чорного перцю, фіолетові листя і кедрового дерева.

Avon Life Color, новий аромат Kenzo Takada

Avon Life Colour, новий аромат, набуває той же відчуття несподіваного і робить сплеск кольору в міксі. Героєм-інгредієнтом аромату «для неї» є Магнолія, біла квітка з елегантною жасминової ноткою, що контрастує з фруктовим ароматом. Kenzo Takada вибрав її для аромату, тому що він виріс в будинку з великими магноліями поруч з ним. Для інших інгредієнтів він вивчав свої запахи, які передавали б емоції через їх кольору. Сила кольору завжди була одним з його найбільших натхнень; універсальна мова, точно так же, як аромат.

Здатність привносити пристрасть і творчість таких провидців в наш світ — створення продуктів світового класу з майстрами — дійсно надихає нашу колекцію ароматів. В Avon наша любов полягає в тому, щоб демократизувати красу і дозволити кожному досліджувати своє власне висловлювання через запах, колір, текстуру і за її межами.

Це привілей створювати аромати з таким щирим спадщиною моди. Сподіваємося, вам сподобається Avon Life Colour!