Фонд «Ейвон» подвоює фінансування програми «Глобальна стипендія» та відкриває заявки на підприємців «Ейвон Красу»

Зобов’язання Фонду збільшуються до 500 000 доларів США на рік

Сьогодні Фонд «Ейвон» для жінок оголосив про те, що в 2018 році вона нагороджує 200 стипендіями для підприємців «Avon Beauty» та їхніх дітей та онуків у 25 країнах світу. Це свідчить про подвоєння зобов’язань Фонду «Ейвон» у програмі з 250 000 доларів США на рік до 500 000 доларів на рік, а також від 100 до 200 стипендіатів. Окрім того, програма запрошує представників Avon представити заявки для себе вперше цього року.

Фонд «Ейвон» заснував програму «Стипендіальна програма Avon Global» для дітей та онуків представників

Марія Лора Гіберт, представник Avon з Аргентині, дочка якої отримала стипендію «Avon Global» для участі в університеті

Фонд «Ейвон» заснував програму «Стипендіальна програма Avon Global» для дітей та онуків провідних представників у 2012 році, щоб забезпечити представникам компанії Ейвон підтримку своїх дітей та онуків для досягнення своїх навчальних цілей. З моменту заснування програми Фонд «Ейвон» профінансував понад 425 стипендій загальною сумою понад 900 тисяч доларів. Новий рік програми принесе Фонду «Ейвон» загальну прихильність до цієї програми майже до 1,5 мільйонів доларів.

У своїй оцінці гендерних розбіжностей у сфері освіти Організація економічного співробітництва та розвитку (ОЕСР) наголосила на необхідності «усунути перешкоди на шляху до навчання протягом усього життя». Фонд «Ейвон» визнає, що інвестиції в освіту для жінок та дівчат створюють імпульс, що приносить користь не лише окремим жінкам, а й їхнім родинам, громадам та країнам.

Ян Зійдервелд, виконавчий директор Avon, сказав: «Компанія Avon побудована на довгій спадщині глибоких інвестицій у жінок. Ми підтримуємо шість мільйонів підприємців, щоб вони мали змогу керувати власним бізнесом, по-своєму та на власних умовах, і ми розуміємо, що основна роль освіти, підвищення кваліфікації та підготовки кадрів призведе до посилення ефекту  на багато років. Ми надзвичайно пишаємося тим, що Фонд «Ейвон» розширює свою відданість справі допомоги талановитим жінкам досягти своїх освітніх та кар’єрних цілей завдяки цій розширеній стипендіальній програмі — надаючи представникам компанії Avon та їхнім сім’ям доступ до нових навичок, мереж і довіру до успіху ».

Абітурієнти, які мають право на участь у програмі, повинні бути зареєстровані або повинні планувати прийом на повний робочий день або заочне навчання в акредитованому коледжі, університеті або професійно-технічному коледжі протягом 2018-2019 навчального року. Кандидати можуть повторно подати заявку на програму щороку, і вони можуть отримати нагороду не більше чотирьох разів.

Стипендіати вибираються на підставі навчальних досягнень та викладу кар’єри та освітніх прагнень та цілей.