Avon визнана однією з найбільш етичних компаній в світі на 2021 рік.

Ми з гордістю повідомляємо, що Avon визнана однією з найбільш етичних компаній в світі на 2021 рік.

Avon визнана однією з найбільш етичних компаній в світі на 2021 рік.

Це визнання компанії Ethisphere, світового лідера у визначенні та просуванні стандартів етичної ділової практики, свідчить про нашу повсюдної прихильності просуванню найвищих стандартів етичної ділової практики.

Включення Avon в список найбільш етичних компаній світу на 2021 рік також відображає наші ширші зусилля з надання позитивного соціального та екологічного впливу, створення безпечної, інклюзивної середовища для співробітників і захист прав людини в усій нашій ланцюжку поставок.

Avon — одна з трьох нагород в індустрії краси та здоров’я. Всього було удостоєно 135 нагород з 22 країн і 47 галузей, включаючи нашу дочірню компанію Natura.

Як частина Natura & Co Group, ми хочемо бути не просто кращою косметичною компанією в світі, але і кращою косметичною компанією в світі. Наше зобов’язання Natura & Co перед життям встановлює амбітний набір зобов’язань за рішенням деяких з найбільш нагальних проблем, з якими стикається наш світ, за допомогою новаторського підходу до корпоративної відповідальності.

Генеральний директор Avon Анжела Крету сказала: «Спасибі компанії Ethisphere за визнання нашого давнього прагнення зробити світ красивішим для всіх. Ми пишаємося тим, що є не просто косметичним брендом — ми глобальний рух для жінок, що підтримує спільноти, в яких ми працюємо, і переслідуємо глибоко вкорінену мета, закладену в нашій 130-річної історії.

Роль бізнесу в створенні кращого світу як ніколи важлива, і етичні норми лежать в основі. Визнання однією з найбільш етичних компаній світу в 2021 році дає нам міцну основу для того, щоб йти ще далі і брати з собою інших в шлях. Разом ми можемо змінити світ. »

Генеральний директор Ethisphere Тімоті Ерблен сказав: «Avon International має давню прихильність справі поліпшення світу для жінок, їх сімей та спільнот. Більш того, вони прагнуть підтримувати високі стандарти етики у всіх своїх ділових операціях і щиро віддані подальшому підвищенню корпоративної відповідальності на всіх фронтах. Вітаємо всіх співробітників Avon з присвоєнням звання «Найбільш етичні компанії світу».