Avon Cosmetics стає покровителем престижнї Британської ради Краси

Avon приєднався до нового Британській ради Краси

Avon Cosmetics стає покровителем престижного нового Британської ради Краси, щоб посилити вплив і потенціал британської індустрії краси.
Avon приєднався до нового Британській ради Краси, створеному для представлення думок і потреб індустрії краси.

Будучи ключовим гравцем в цьому новому захоплюючому підприємстві, Avon буде використовувати свій 130-річний досвід в проривних інноваціях і розумінні своєї багатомільйонної аудиторії жінок, щоб допомогти вдосконалювати сектор краси. В рамках своєї стратегії «Open Up» Avon вступає в нові партнерські відносини, щоб перетворити свій бренд, залучити нових споживачів і створити більше можливостей для підприємців у сфері краси заробляти, вчитися і досягати успіху на своїх власних умовах.

Британська рада по красі був створений для того, щоб визнавати і пропагувати величезний внесок, який краса вносить в економіку Великобританії, і створювати умови в ідустріі красі для вибору кар’єри, а також розвивати перевагу в таких областях, як розробка, виробництво, постачання і упаковка. Місія Avon полягає в тому, щоб дати можливість мільйонам своїх Представників по всьому світу стати успішними підприємцями в сфері краси — будь то на умовах повної або часткової зайнятості.

Avon також привернула до партнерства Британська Рада з Краси для підтримки інклюзивності всієї індустрії, можливостей від яких виграють всі, незалежно від віку, здібностей, статі, раси, релігії чи культури. Це прекрасно узгоджується з давньою прихильністю Avon до демократизації краси, пропозицією високоякісних косметичних продуктів за доступними цінами і відстоювання всіх видів краси.

Луїза Скотт, головний науковий співробітник Avon, є представником бізнесу в раді директорів British Beauty Council. Вона сказала: «За оцінками, британська індустрія краси коштує понад 20 мільярдів фунтів стерлінгів. Компанія Avon, як одне з найстаріших косметичних підприємств в світі, рада стати засновником організації, яка буде відстоювати силу краси, створюючи можливості і вносячи свій внесок в економіку і суспільство. Ми щиро віримо в місію Британської Ради з Краси по забезпеченню того, щоб краса була визнана і підтримувалася як провідна світова індустрія ».

Міллі Кендал, генеральний директор Британської ради по красі, додав: «Я дуже радий, що такий культовий бренд, як Avon, підтримує Британська рада Краси в якості засновника. Просування жінок-підприємців через косметичну індустрію є важливим і актуальним, не кажучи вже про цінний активі. Avon вже давно є лідером в підтримці жінок в бізнесі і може внести величезний внесок в процес значних перетворень — саме такий партнер нам потрібен, щоб підняти репутацію індустрії краси ».