Більшість жінок не знають ранніх ознак раку молочної залози, показує глобальне дослідження Avon.

— Менше половини (42%) впевнені, що знають, які зміни в їх грудях можуть бути ознакою раку

— Avon Breast Cancer Promise багато років займається освітою жінок в рамках програми по боротьбі з раком молочної залози.

ЛОНДОН, 25 вересня 2017 р
Тільки два з п’яти чоловік (42%) думають, що зміни в їх грудях може бути ознакою раку, згідно з новим опитуванням 19 000 респондентів Avon Products, Inc., провідною світовою компанією з прямого продажу. Висновки також показують, що серед жінок у всьому світі існує розрив у знаннях про те, які симптоми мають місце при раку молочної залози і як знизити ризик розвитку захворювання.

За оцінками Всесвітньої організації охорони здоров’я, рак молочної залози щороку вбиває понад 500 000 жінок в світі, що може бути значно зменшено, якщо рак виявлений на ранній стадії.

Ейвон проти ракуНезважаючи на те, що 73% респондентів заявили, що стежать за змінами в їх грудях, багато повідомляють, що вони не впевнені у визнанні ранніх ознак раку молочної залози. Більш того, більше половини опитаних (60%) не будуть звертатися за медичною допомогою з цілого ряду причин, включаючи збентеження, страх і відсутність доступу до постійного лікаря.

За останні 25 років «Ейвон» і Фонд «Ейвон для жінок» пожертвували понад 800 мільйонів доларів США по всьому світу на розвиток знань про рак молочної залози, отримали освіту 180 мільйонів жінок у зв’язку з цим захворюванням і фінансували скринінг на здоров’я молочної залози майже для 20 мільйонів жінок.

Шері Маккой, генеральний директор Avon, сказала: «Раннє виявлення має вирішальне значення для боротьби з раком молочної залози, але наше дослідження показало, що жінки не знають своїх ризиків або яких ознак шукати. Ми хочемо змінити цю нестачу знань, використовуючи силу нашої глобальної мережі жінок — 6 мільйонів представників Avon і більш 26 000 партнерів для навчання жінок. Наша Promise викладає нашу довгострокову прихильність тому, щоб кожна жінка була поінформована про здоров’я грудей кожен день ».

Д-р Пол Госс, голова Наукового консультативної ради Фонду Ейвон і директор дослідження раку молочної залози в лікарні Массачусетсу, сказав: «Ці цифри показують, скільки ще належить виконати роботу з підвищення обізнаності про рак молочної залози, особливо про його ознаках, ризики і як діяти в зв’язку з побоюваннями про це. Усвідомлення важливо, оскільки воно забезпечує раннє виявлення раку молочної залози. Раннє виявлення є найбільш ефективним способом порятунку життів, вкрай важливо боротися з раком молочної залози ».

«Avon Breast Cancer Promise» побачить, що провідна соціальна компанія в світі здійснює:

Працюючи в партнерстві з благодійними організаціями та експертами з питань раку молочної залози, щоб активувати найбільше глобальний рух, орієнтоване на те, щоб всі знали і розуміли ризики раку молочної залози.
Гальванізація своєї мережі з шести мільйонів представників Avon і використання її брошур і цифрових інструментів, щоб допомогти 50 мільйонам жінок в рік — 250 мільйонів жінок протягом наступних п’яти років — визнати ранні ознаки раку молочної залози.
Допомагаючи кожній жінці знати, коли і де звертатися за медичною допомогою, шляхом підключення їх до місцевих медичних служб і благодійним організаціям або через служби підтримки клієнтів Avon і перевірки мамограми.

Занадто багато жінок до цих пір недостатньо знають про цю хворобу. Приєднуйтесь до нас, щоб допомогти змінити це.

Разом зможемо:

… допомогти кожній жінці знати ризики …

… допоможіть кожній жінці дізнатися ознаки …

… допоможіть кожній жінці знати, як діяти …

Приєднуйся до нас.

Ейвон. Краса для мети.

Фонд Ейвон для жінок є найбільшою в світі корпоративної філантропією, орієнтованої на питання, найбільш важливі для жінок. З моменту свого створення в 1955 році Фонд Ейвон сприяв або сприяв благодійної, наукової, освітньої та гуманітарної діяльності, приділяючи особливу увагу заходам, які покращують життя жінок та їх сімей. Протягом 2016 року Avon і Фонд Avon внесли понад 1 мільярд доларів в більш ніж 50 країн. Сьогодні світові благодійні програми Avon зосереджені на фінансуванні досліджень раку молочної залози і забезпеченні доступу до якісної догляду через хрестовий похід проти раку матки Avon, а також зусиллям по скороченню внутрішнього і гендерного насильства в рамках програми «Говорити про боротьбу з насильством в сім’ї».