Сироватка ANEW VITAMIN C по WOW ціні

Сироватка ANEW vitamin CНова сироватка ANEW Essential Vitamin C Maximizing. Ця супер-заряджена сироватка забезпечує чистим, потужним, стабілізованою вітаміном С з 30 апельсинів в кожній пляшці.

Купуй ДВІ сироватки «Anew Vitаmin C» зі ст. 252 каталогу 14/2019 та замовляй ТРЕТЮ лише за 129 грн* за спеціальним кодом 70131 у цьому ж замовленні

Важливо!

ПРОГРАМА НАКОПИЧУВАЛЬНА: Ти можеш замовити стільки сироваток за спеціальним кодом скільки разів виконаєш умови.

При замовленні 2, 4, 6 тощо сироваток із каталогу Ти можеш замовити 1, 2, 3 тощо сироваток Anew за спеціальною ціною 129 грн. Для виконання умов програми —

2 сироватки з каталогу + 1 акційна сироватка за 129 грн* (за спеціальним кодом) мають бути придбані в одному замовленні. При невиконанні умов Ти отримаєш сироватку за повною ціною — 249 грн (без знижки Представника).

*Вартість 129 грн остаточна та не підлягає знижці Представника.

Акція сироватка ANEW Essential Vitamin C по WOW ціні

Avon відкриває для Представників Сироватку створює сяючий, молодий колір обличчя

Нова сироватка ANEW Essential Vitamin C Maximizing. Ця супер-заряджена сироватка забезпечує чистим, потужним, стабілізованою вітаміном С з 30 апельсинів в кожній пляшці.

ANEW Essential Vitamin CУ міру того, як споживачі все більше прагнуть до сяючого молодому кольору обличчя, а також до захищеної і живильним шкірі, Avon використовує свій досвід в області догляду за шкірою, щоб відкрити бренд для нового кола споживачів, що шукають переваги вітаміну С.

Avon став першим масовим брендом, який стабілізував Вітамін С в 90-х роках і ця нова інновація поставляє необхідні поживні речовини для сяючої шкіри в чистій, стабільної і потужної дозі, але за доступною ціною.

Розроблена командою експертів і вчених світового рівня Avon, ця нова сироватка з наддувом досягла одного з найвищих показників схвалення в історії ANEW: 99% жінок погодилися з тим, що сироватка підвищує сяйво їх шкіри, а 92% погодилися, що це зробило їх шкіру свіжою .

Крім того, 91% погодилися з тим, що сироватка ANEW Essential Vitamin C Maximizing Maxim робить їх шкіру більш яскравою, сяючою і жвавою відразу після першого використання.

«Догляд за шкірою — найважливіший фактор трансформації Avon», — каже Анна Чокіна, віце-президент по глобальному маркетингу брендів в Avon, яка відповідає за зростання коштів по догляду за шкірою. «Avon — справжній піонер в області інновацій по догляду за шкірою.

Продукти працюють, і це те, що приводить до повторної купівлі. Сама захоплююча річ в запуску ANEW Essential Vitamin C Maximizing Serum — це можливість, яку вона пропонує, щоб залучити нових споживачів і скористатися постійно зростаючим попитом на натуральні антиоксиданти з фруктів і овочів.

Це підходить для всіх — від людей, які тільки починають замислюватися про догляд за своєю шкірою, до тих, хто хоче омолодження, сяючого кольору обличчя від серйозного, перевіреного догляду за шкірою ».

«Вітамін С є важливим поживним елементом світиться шкіри, але він не виробляється нашим власним тілом, тому нам потрібно отримувати його з зовнішніх джерел», — пояснює Ентоні Гонсалес, директор по розробці продуктів по догляду за шкірою в Avon.

«Цей потужний антиоксидант допомагає захистити від шкідливих вільних радикалів, значно покращує сяйво шкіри і робить колір обличчя більш рівним. Але оскільки вітамін С може швидко втратити потенцію при контакті зі світлом і повітрям, ефективність може бути поставлена ​​під загрозу. Ми розробили потужну, чисту і стабільну формулу, яка залишається активною від першої до останньої краплі, забезпечуючи еквівалентну концентрацію вітаміну С з 30 апельсинів — більше, ніж багато інших продуктів з вітаміном С, які не є стабілізованими або складаються з похідних вітаміну С ».

Надходить на ринки по всьому світу в першій половині 2019 року, сироватка ANEW Essential Vitamin C Maximizing Maximizing розроблена для використання один раз в день під зволожуючим кремом.