Avon представляє нову тримолекулярного сироватку ANEW проти зморшок

Avon представляє нову тримолекулярного сироватку ANEW проти зморшок

ANEW — концентрат проти зморшок з ексклюзивною тримолекулярного сумішшю 1,5% чистої гіалуронової кислоти (ГК), помітно розгладжує і ущільнює поверхню шкіри і покращує вид навіть глибоких зморшок всього за два тижні.

У відповідь на запити ентузіастів краси про просте у використанні просунутому догляді за шкірою вчені Avon створили засіб проти зморшок ANEW Anti Wrinkle Plumping Concentrate — чарівну комбінацію з 1,5% чистого ГК — натурального кошти для шкіри — A-F33, Oxa Diacid і Arginine.

Це допомагає відновити епідермальні шари шкіри, де ми втрачаємо ГК з віком, і клінічні тести показують вражаючі результати: 8 з 10 жінок повідомили, що вони побачили поліпшення.

Пояснюючи, як працює ця ексклюзивна тримолекулярного суміш з чистотою ГК 1,5%, Ентоні Гонсалес, директор по глобальній розробці продуктів по догляду за шкірою в Avon, сказав:

«ГК — це золотий стандарт зволоження і пружності шкіри. З трьома різними молекулярними масами ЦК, ця формула може проникати глибше в поверхню шкіри, де зароджуються зморшки на додаток до зволоження поверхні.

Найбільша молекула ГК працює на зовнішній поверхні, забезпечуючи миттєве ущільнення шкіри, молекула ГК середнього розміру проникає глибше, а найменша молекула ГК проникає ще глибше, для більш тривалого зволоження і ущільнення шкіри ».

Сеголен Хофнунг, глобальний директор Avon по догляду за шкірою, вважає, що ця просунута нова інновація ANEW по догляду за шкірою може посилити бренд Avon і збільшити частку ринку, зробивши науку світового рівня доступною для всіх.

«Жінки сьогодні більш просунуті в догляді за шкірою, ніж будь-коли раніше», — пояснює вона. «Вони хочуть інгредієнти преміум-класу, останні технологічні інновації та відмінні результати, але вони також хочуть щось просте у використанні.

Ось чому ми запустили новий засіб ANEW проти зморшок. Ви просто згладжуєте його рухами вгору і назовні, перш ніж зволожувати, і результати неймовірні ».

Щоб дізнатися більше або купити нову колекцію Avon реєструйтеся тут.