AVON Epic Lip, перша в світі губна помада з вбудованим праймером

Нова колекція Епік Ліп включає 31 відтінок, це найбільш насичена помада, коли-небудь випущена компанією Ейвон.

AVON Epic Lip, перша в світі губна помада з вбудованим праймером

Навіщо використовувати звичайний колір, коли ви можете мати епічний колір? Avon, відома тим, що продає чотири помади кожну секунду, являє Epic Lip, першу в світі помаду з ексклюзивним вбудованим ґрунтовим комплексом. Це найбільш насичена губна помада Avon, яка підходить для красунь, які шукають бездоганного вдосконалення губ з необмеженими можливостями.

Epic Lip — 31 захоплюючий відтінок, який плавно ковзає одним рухом, що дає вам можливість створювати бездоганні губи, які виділяються і залишають враження весь день, кожен день.

«Ми дуже раді появі такої новаторської високоякісної помади», — говорить Глен Андерсон, виконавчий директор і провідний фахівець з розробки продуктів для категорії «Кольорова категорія». «Любителі губної помади вимагають максимальної віддачі, простоти застосування і неймовірних міцних відтінків. Ми дуже раді надати їм саме це. Епічна помада дає споживачам можливість створити ідеальні губи завдяки вбудованому грунтовому комплексу, який гарантує рівне покриття і гладке відчуття навіть після декількох годин », — додає Глен.

Вбудований комплекс грунтовки в Епік Ліп набуває кольору від звичайного до незвичайного завдяки замикання пігментів, гарантуючи тверді гладкі шари пігменту.

Ви готові наважитися? Який відтінок ви віддасте перевагу зробити «Епіком»?