Avon ANEW — 25 років!

Avon ANEW 25 років

2017 знаменує собою 25-річний досвід нашої успішної нової косметики для догляду за шкірою — і це важлива віха, гідна святкування.

На сьогоднішній день наш найуспішніший бренд по догляду за шкірою Anew відомий своїми інноваціями і є одним з найвідоміших брендів на ринку антивікової продукції в усьому світі. Ось деякі з наших найбільших подій за ці роки …

 

ANEW 1992

Вперше в світі запущена перша торгова марка з технологією Alpha-Hydroxy Acid, яка стала основним продуктом для догляду за шкірою проти старіння.

ANEW 1999

Anew вводить запатентований AVO-10 в свою лінію, допомагаючи забезпечити видимий ліфтинг шкіри.

ANEW 2003

Anew Clinical здійснює перший в світі глобальний запуск, пропонуючи жінкам альтернативу інвазивним дерматологів і ін’єкційним препаратів на дому.

ANEW 2010

Лінія ANEW Reversalist запускається, допомагаючи жінкам реактивировать процес природного відновлення їх шкіри.

ANEW 2013

Жінки відчувають ефект A-F33 після запуску нашого клінічного Pro Line Corrector. Заснований на технології, зазначеної Нобелівською премією і розроблений спільно з науковими гігантами Neostrata, потужна сила боротьби зі зморшками A-F33 захопила світ штурмом.

ANEW 2015

Запуск Anew Platinum з технологією Paxillium Reshaping і революціонізує догляд за зрілою шкірою.

Лінія Anew Ultimate отримує оновлення, а Celluvive Complex допомагає боротися з десятьма видимими ознаками старіння.

 

ANEW 2016

Anew Ultimate Supreme запускає нашу першу в історії престижну лінію догляду за шкірою, використовуючи рідкісні чорні Таїтянські перлини і золотий мінеральний екстракт для модернізації комплексу Celluvive в комплексі Celluvive Plus.

ANEW 2017

Anew Retroactive Youth Extending, розширюється за допомогою технології Focus Repair, входить в життя молодих жінок. Рідкісний Окинавськіх морської виноград і мікроводорості з мертвого моря об’єднуються, щоб прибрати призаков старіння до того, як вони з’являться на шкірі.