Старт глобальної програми від Ейвон «Грант на навчання дитини» 2015.

grant_avonСтарт глобальної програми від Avon «Грант на навчання дитини» 2015.

Третій рік поспіль у дітей та онуків Представників і Координаторів Avon є можливість отримати грант у розмірі $ 2100 на навчання у вищому або спеціалізованому навчальному закладі України.

Представляємо Вам три головних зміни, які значно полегшують умови:

1 Розширюються можливості для студентів. Відтепер не тільки випускники шкіл, а й студенти технікумів і ВНЗ можуть подавати заявки.
2 Швидше і зручніше відправити заявку в США. Тепер заявки можна легко відправити відразу на електронну пошту.
3 Ніяких труднощів переказів. Листування з менеджерами програми зі США буде вестися мовою автора заявки.

Переможці Програми 2015 будуть обрані в кожній з 16 країн учасниць Програми. Планується, що квота становитиме 1 переможець з 4-х кандидатів по країні. Зверніть увагу, що заявки від абітурієнтів, студентів військових ВНЗ розглядатися не будуть.

Читайте рекомендації переможців Програми у 2014 році!

Гандзюк Іван, батько Ігоря. Представник з міста Крижопіль, Вінницька область:
«Син успішно вчився в школі. Ми показали всі табелі й грамоти, прислали відгуки вчителів. Для швидкого отримання переказу коштів, раджу відкрити валютний банківський рахунок, який би складався не більше 13 цифр, на ім’я батьків. Це дозволить спрацюватися банківським системам США та України. »

Світлана Нестер, мати Марії. Представник Avon з міста Новояворівськ, Львівська область:
«Дуже вдячна компанії за допомогу обдарованим українським дітям. Крім копії табелів ми також подали характеристику вчителів та директора школи, всі грамоти та дипломи навіть ті, які свідчать про успіхи в художньому колективі. Дочка поступила на бюджет у Львівську політехніку. Гранта вистачить для фінансування супутніх витрат протягом року навчання. Раджу всім зацікавленим не зволікати і використовувати можливість, тим більше якщо спростилися умови. »

Валентина Синюк, Представник Avon, мати Ірини, місто Чорнобай, Черкаська область:
«Я пишаюся тим, що співпрацюю з Avon. Абсолютно немає нічого складного. Якщо вчитатися в форму заявки, то все зрозуміло і ясно. Оформляли документи російською мовою, тільки есе про цілі навчання дочка написала англійською. Ірина вступила в КНЕУ на юридичний факультет. За рахунок гранту придбали і ноутбук. Буду рада, якщо в 2015 році ще більше дітей з України отримають гранти від Avon. »

Грант у розмірі $ 2100 на навчання дітей, онуків можуть отримати Представники та Координатори, які відправлять заявки до 16 березня і виконають певні умови з продажу.

Учасники: — Представники та Координатори Avon Умови участі: 1 Стати ТОП-Представником, замовляючи продукцію починаючи з К01 по К08 / 2015. За підсумком К08 / 2015 сума продажів Представника повинна состовлять не менше 12 000 грн.

Увага! Враховуються повернення. Нові Представники можуть також брати участь з перших Кампанії співробітництва, але за підсумком К08 / 2015 сума продажів повинна становити 12 000 грн. 2 Заповнити бланк заявки. У бланку можна знайти пояснення до кожного питання. 3 Прикласти необхідні документи згідно списку (нотаріально завірений переклад не обов’язково, але вітається). 4 Надіслати Заявку з документами поштою або на електронну адресу avonglobal@scholarshipamerica.org, або рекомендованим листом до 16 березня 2015р на адресу незалежної організації, який вказаний в бланку.

Результати будуть оголошені в середині липня 2015 Грант $ 2100 буде перерахований переможцям банківським переказом до кінця вересня, 2015. ВАЖЛИВО! Абітурієнтів, родичі яких (батьки чи бабуся / дідусь) подали Заявки на Грант у розмірі $ 2100, буде оцінювати тільки незалежна навчальна організація в США — The Scholarship Management Services (SMS). The Scholarship Management Services зв’яжеться з переможцем для повідомлення про отримання чека і статусу оплати. Однак, Представник може запросити альтернативну форму оплати в листі, у разі поважних причин. Рішення буде прийматися індивідуально в організації The Scholarship Management Services SMS. Оцінюється як успішність старшокласника, його есе, прагнення, так і характеристика від вчителів, наставників.

Співробітники Avon мають право тільки підтвердити проходження Представником критеріїв участі в програмі на момент визначення переможця. Співробітники Avon не мають права брати участь у заповненні Заявок Представниками і визначенні кандидатів, і переможців в Україні. Грант може бути використаний для покриття будь-який з наступної статті витрат: навчання, навчання в школі, проживання та харчування (у тому числі за межами кампуса, приватне житло), книги і проїзд. Сума гранту може поділятися на дві і більше року навчання, у разі залишку.

У разі питань щодо заповнення Заявки, отримання гранту звертайтеся до Аманді Куам по еmail avonglobal@scholarshipamerica.org, або на поштову адресу. Avon Global Representative Top Sellers Scholarship Program for Children and Grandchildren Scholarship Management Services One Scholarship Way Saint Peter, MN 56082 У випадку запитань щодо умов участі в програмі, критеріїв звертайтеся до Контакт Центру Avon. Щиро бажаємо Вашим старшокласникам і студентам успіхів у навчанні та перемоги! А Вам хороших Клієнтів, великих замовлень і з успіхом використовувати нову можливість від Avon!