Кращі Представники Ейвон зібралися на тренінг

top-sales-leaders-avon

Ян Зійдервельд, генеральний директор Ейвон і Метью Комард, генеральний менеджер Ейвон по східній Європі з кращими Представниками

200 кращих Представників зібралися в Нортгемптоне (Великобританія) для ексклюзивного заходу, який демонструє новітні інноваційні продукти Avon, обмін практичними інструментами та порадами, що допомагають розвивати свій бізнес, а також запуску абсолютно нової Академії лідерів продаж.Восьмінедельная навчальна програма допоможе лідерам продажів нарощувати навички і впевненість, необхідні для розвитку свого бізнесу і їх команди представників.

Об’єднуючи індивідуальні та онлайн-навчальні модулі, Академія буде зосереджена на практичних навичках.

Представники візьмуть участь в дводенному навчальному таборі, який буде представлений в партнерстві з деякими з провідних лідерів продажів у Великобританії. Навчальний табір буде зосереджений на створенні, керівництві і управлінні командою, а також на тренінгу протягом полудня в соціальних мережах від акредитованого в Facebook тренера, щоб допомогти їм підтримати свій бізнес через свої онлайн-мережі.

Після закінчення восьми тижнів учасники також будуть володіти навичками, необхідними для того, щоб ділитися всім, чого вони навчилися, з їх власними командами — займанням як їх заробітку, так і доходів їх команд.

Оголошення віталося учасниками, а Мішель Ілс коментувала: «Я дійсно з нетерпінням чекаю цього. Ейвон зробила новий поворт, і я на початку цієї подорожі