Косметика Дістіллері від Ейвон — презентація

Косметика Дістіллері

18 вересня компанія Ейвон оголосила про запуск Дістілері, свого нового бренду по догляду за шкірою і декоративної косметики, який проголошує чисту красу без компромісів, пропонуючи чисті, потужні формули, які дають вражаючі результати. Детальніше про креми для догляду за шкірою обличчя Distillery

Ейвон пропонує лінію Дістіллері тим клієнтам, які не тільки шукають косметику приносить результати, але також усвідомлюють її вплив на навколишнє середовище і з повагою ставляться до інгредієнтів. Нова високоякісна колекція Дістілері пропонує величезний потенціал для омолодження і зростання бренду Ейвон.Дістіллері Ейвон

Головний спеціаліст Ейвон по красі і бренду Джеймс Томпсон вважає, що мільйонна мережа представників Avon буде рада можливості поділитися колекцією Дістіллері в своїх соцмережах.

«Поєднання таких концепцій, як чиста краса без компромісів, не тільки робить Ейвон актуальною в мінливому сучасному просторі краси, але і допомагає зробити наших Представників точкою тяжіння для клієнтів», — пояснює він.
«Вони пропонують Дістілері — то, що споживачі не можуть отримати де-небудь ще: вибір продуктів, які відповідають їх косметичним перевагам, з персональним обслуговуванням і доступними цінами».

Дев’ять продуктів — п’ять засобів по догляду за шкірою і чотири засоби для макіяжу — з найвищим вмістом активних речовин і без зайвих наповнювачів. Кожен з них поєднує в собі високоефективні, вегетаріанські інгредієнти з красивими текстурами, високоякісну, екологічно чисту упаковку і етичний настрій.

«Компанія Ейвон завжди прагнула постачати високоефективні продукти, а також враховувати наш вплив на планету», — пояснює Луїза Скотт, головний науковий співробітник Avon.
«З Дістіллері ми робимо ще один крок в цій подорожі, використовуючи нашу передову науку і високоякісні інгредієнти, щоб створити колекцію, яка буде як чистої, так і потужної, але при цьому екологічною. Ми знаємо, що зростає число споживачів, які більше усвідомлюють, що вони завдають на свою шкіру і як вони впливають на планету. Тепер ми з гордістю можемо запропонувати чисті косметичні засоби, які не впливають на продуктивність ».

У косметиці Дістілері досягається більш сильна концентрація корисних речовин для отримання потужних результатів і меншого впливу на навколишнє середовище.

Кожен продукт з цієї нової революційної колекції, що містить тільки найчистіші інгредієнти і нічого зайвого, створений без спирту, ароматизаторів, штучних барвників, мінерального масла, ефірного масла або хімічних сонцезахисних кремів. Сім з дев’яти продуктів безводні.

«Ми дуже раді потенціалу Дістіллері», — додає Луїза Скотт. «Це важливий крок для Avon, який є результатом багаторічних досліджень, спрямованих на те, щоб запропонувати найефективніші чисті косметичні засоби, доступні на ринку, за доступною ціною».

Колекція спочатку починається з п’яти продуктів по догляду за шкірою, включаючи C-Shot, шовковисту пудру з вітаміном C для додавання в сироватку або зволожувач для миттєвого сяйва, Clean Break Cleanser, з 70% чистого пресованого абрикосового масла і Purify Facial Oil, чудово шовковисте масло для очищення та відновлення шкіри з використанням індивідуальної суміші активних інгредієнтів: масла жожоба, фитола, вітаміну Е і морошки.

Засоби для макіяжу Дістіллері з’являться на початку 2020 року і включає 100% безводних, високоефективних пігментів. До потужному, чистому рідкому концентрату для губ, виготовленому з веганскої соняшникової воску, приєднуються сильно пігментовані тіні для повік, які випускаються в семи маслянисто-м’яких тонах, об’ємна туш і матова пресована пудра.